„Man labai svarbu susitikti ir pažinti savo būsimus klientus gyvai“

Andrius zienius

Atsiliepimai

Nuo pat pradžių, kai rezervavau datą pas Andrių, jaučiausi užtikrinta net neskaičiusi jokių rekomendacijų, nes peržiūrėjus jo darbus buvo aišku, kad būtent mano skonio foto ir viskas tinka idealiai! BET kai susipažinom, tai buvo tiesiog WOW!!! Tikras profesionalas, begalo šiltas ir laisvas žmogus! Negalėčiau būti laimingesnė pasirinkus būtent Andrių!

Kristina ir Karolis

Esu begalo laiminga pasirinkusi Andrių, prie jo mes taip laisvai jautėmės, kad nebuvo jokio susikaustymo , savo darbą atliko nepriekaištingai ir profesionaliai. Kadrai WoW, tiesiog Bomba ! Labai labai ačiū !

Nida ir Vaidas

Esame labai dėkingi už puikiai atliktą darbą, už pagalbą, už gerą nuotaiką šventės metu! Didžiausios rekomendacijos! Nuotraukos tobulos, rezultatas apstulbino! Kiekvienoje nuotraukoje užfiksuota akimirka visada primins, leis sugrįžti ir vėl iš naujo išgyventi mūsų nuostabiausią gyvenimo dieną.
Fotografas šiltas ir draugiškas žmogus, tikrai nesitikėjom, kad fotosesija bus tokia linksma, smagi ir netgi nepamirštama, fotografo dėka visiškai atsipalaidavom ir taip gerai jautėmės!

Ieva ir Edvardas

Esame be galo laimingi pasirinkę Andrių įamžinti mūsų dieną, žinojom, kad bus gerai, bet rezultatai, nuotraukos pranoko visus lūkesčius! Nerealiai gera prisiminti visas tas akimirkas, kurias taip profesionaliai, gražiai pagavo! Būtina pridurti, kad Andrius nuostabus ne tik savo srities specialistas, bet taip pat ir žmogus, nuo pat pirmos akimirkos juokino, linksmino ir tapo mūsų šventės dalimi, fotosesija buvo tikras malonumas ir laikas prabėgo nejučia! Iš visos širdies rekomenduojam! Darkart didelis AČIŪ!

Simona ir Simonas

Vienas atsakingiausių žinksnių vestuvių planavime buvo išsirinkti fotografą, bet pamačius Andriaus darbus, jie užbūrė. Tos tikros emocijos nuotraukose, tos šypsenos veiduose, viskas įstrigo taip giliai ir nepaleido! Nuo pirmo labas su Andriumi viskas vyko taip sklandžiai, tiksliai ir lengvai, o vestuvių diena, tai buvo tiesiog pasaka, kurią norėtume kartoti ir kartoti!
With love, Evelina ir Mantas!
Ačiū už tas akimirkas!

Evelina ir Mantas

Esam be galo dėkingi, kad pasirinkome Andrių įamžinti mūsų dieną! Jau nuo pat pirmų bendravimų jautėsi Andriaus profesionalumas, o vestuvių dieną sukūrė puikią atmosferą, davė be galo daug patarimų, kad net tokie žmonės kaip mes, kurie nejaukiai jaučiasi prieš kamerą, buvome visiškai atsipalaidavę. Na o rezultatas! Jau tikėjomės, kad nuotraukos bus nuostabios, bet gavosi dar nuostabesnės! Dar kartą labai ačiū už tobulas mūsų vestuvių nuotraukas!

Karolina ir Mantas

Ieva ir Vaidas

Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos! Andrius viršijo visus mūsų lūkesčius, fotografuotis su juo buvo vienas malonumas. Prieš objektyvą nebuvo jokios baimės, jaudulio ar susikaustymo. Nuostabus savo srities žinovas ir profesionalas!

Didžiausios rekomendacijos bei komplimentai! Dėkojame Andriui, jog jaudulio kupiną dieną jis pavertė žaisminga, kupina šypsenos bei atsipalaidavimo prieš kamerą momentu! Sėkmės, Andriau, nes tai ką darai yra wow!

Vaida ir Tadas

Fotografas vertas geriausių atsiliepimų! Andriau, tu buvai geriausias mūsų pasirinkimas! Nuotraukos kalba pačios už save! Užfiksuotos ir pagautos pačios jautrausios ir gražiausios nesuvaidintos emocijos. Dėmesys ne tik jauniesiems, bet ir visiems svečiams. Kasdien žiūrėdami nuotraukas, džiaugiamės, jog su Tavimi jautėmės atsipalaidavę ir savimi, o Tu sugebėjai pagauti pačius gražiausius ir jautrausius kadrus!

Kristina ir Andrius

Mes tiesiog sužavėti kadrų nuoširdumu, pagautomis emocijomis ir tais natūraliais momentais, kuriuos užfiksavote! Braukėme ašaras žiūrėdami kadrus ir grįždami į tą dieną - tokios geros foto!
Aš visada žinojau, kad bus labai gerai - ne be reikalo seku Jus jau kiek laiko ir norėjau, kad būtent Jūs būtumėte mūsų fotografas šventės metu, bet kad ne pačios fotosesijos kadrai bus tokie gražūs, linksmi, pilni jausmų ir emocijų - tikrai pranoko mūsų lūkesčius!

Vita ir Vilmantas

Per pirmąsias susitikimo minutes jau žinojome, kad radome savo fotografą. Andrius žavi savo paprastumu, nuoširdumu ir konkretumu. Kaip fotografo profesionalumą visi gali matyt nuotraukose. Bet vestuvių dieną sunku jį buvo vadinti fotografu, jis tiesiog buvo lyg draugas palaikantis, motyvuojantis ir skleidžiantis ramybę, atsipalaidavimą bei geras emocijas (ko labai labai reikia) ir dar kartu sugebantis tobulai įamžinti jautriausius momentus. Esi vienas geriausių mūsų pasirinkimų!

Ignė ir Simas

Nuostabus jausmas, kai renkiesi fotografą vestuvėms ir tikiesi geriausio, bet galiausiai jis pranoksta visus lūkesčius. Labai džiaugiamės pasirinkę Andrių. Gavome ne tik nuostabias nuotraukas, kurias žiūrint nesiliovėm kartoti wow, bet ir turėjom puikų kompanioną vestuvių dieną, kuris palaikė tik pačią geriausią nuotaiką. Buvo smagu ir lengva bendrauti, jautėmės jaukiai, lyg būtume senai pažįstami. Ačiū!

Vaiva ir Audrius

Andrius buvo vienas geriausių pasirinkimų! Tiek pačio profesionalumas, tiek šiltas bendravimas, bei pačios atmosferos kūrimas. Viskas tiesiog super!

Laura ir Marius

Be galo džiaugiamės, kad pasirinkom Tave mūsų šventės akimirkoms įamžinti. Andrius - ne tik profesionalus fotografas, tačiau ir be galo šiltas žmogus, šalia kurio visą vestuvių dieną jautėmės tarsi šalia draugo. AČIŪ Tau! REKOMENDUOJAME 100 %!

Karolina ir Marius